Pole působnosti

Naše nabídka leasingu pro Vás. Informujte se o široké paletě našich služeb. Ať už při provádění Vašich investic v tuzemsku a zahraničí nebo při aktivní podpoře Vašeho prodeje - IKB Leasing má vždy připraveno řešení.

Leasing z pohledu podnikatele
IKB Leasing ČR je dynamická společnost, která si vybudovala jméno svými kompetencemi a flexibilitou. Naši leasingoví poradci uvažují podnikatelsky. Společně s Vámi vytvoří leasingovou koncepci šitou na míru a zároveň zcela sladěnou s Vašimi potřebami a specifiky Vaší investice. Investování s IKB Leasing - lepší cesta.

Leasing z pohledu dodavatele
Pro většinu výrobců a prodejců strojů a technologických zařízení (investičního majetku) se stal leasing nepostradatelnou pomocí při prodeji. S vhodným partnerem je možné efektivitu tohoto prodejního nástroje ještě zvýšit. Proto jako rozhodující argument při mnoha obchodních jednáních stále častěji zní : IKB Leasing ČR!

Zahraničí
Chcete investovat v Německu, Francii, Polsku, Maďarsku nebo zde prodáváte svoje výrobky? Naše mateřské a dceřinné společnosti jsou Vám v daném místě k dispozici. V mnoha jiných evropských zemích máme rozsáhlou partnerskou síť renomovaných leasingových společností.

Pomoc při prodeji starých strojů a zařízení
IKB Leasing ČR kupuje a prodává každý rok několik tisíc předmětů leasingu. Naše know-how, které jsme při tom získali, rádi poskytneme i Vám, pokud Vám např. stávající starý objekt brání v pořízení nového, výkonnějšího stroje nebo zařízení.