intro image

Profil společnosti

PEAC Finance = SHARED AMBITION

Pro úspěch na trhu potřebujete skvělé nápady, vynikající produkty a spolehlivé zkušené partnery, kteří Vás budou při Vašem rozvoji osobně doprovázet zde i v zahraničí. Takové je naše partnerské myšlení.

PEAC Finance Vám nabízí komplexní finanční řešení v oblasti leasingu strojů a zařízení, financování užitkových vozidel a zemědělských strojů, při financování odbytu a v oblasti business and IT servicing po celé Evropě.

Váš úspěch podporuje více než 400 zaměstnanců v 8 zemích.

PEAC Finance ...

... se soustředí na řešení. Produkty s variabilními možnostmi smlouvy dovolují přizpůsobit každé financování na míru Vašim potřebám.

… poskytuje poradenství . Ať už se jedná o Českou republiku nebo zahraničí: Na místě Vám poskytne podporu Váš osobní poradce. Takto lze do detailu porozumět daným rámcovým podmínkám, obchodním modelům a potřebám – takto vznikají dlouhodobá, důvěryhodná obchodní partnerství.

... se chová transparentně. Při sestavování smluv i ve všech procesech. Naše inovativní softwarová leasingová platforma představuje základnu pro celoskupinové jednotné standardy kvality, bezpečnost a rychlá a srozumitelná rozhodnutí.

… mezinárodní podpora. Poskytujeme mezinárodní poradenství a pomoc s vašimi investicemi v 8 evropských zemí.