NAŠE DOSTUPNOST

COVID-19 (koronavirus) má velký dopad na globální komunitu. Na základě těchto skutečností již společnost PEAC Finance přijala opatření, aby zajistila kontinuitu podnikání pro všechny zákazníky a chránila své vlastní zaměstnance.

Obchodní operace jsou zajištěny. V této složité situaci však žádáme naše zákazníky, aby chápali, nefunguje-li vše obvyklým způsobem nebo pokud nejsme schopni reagovat obvyklou rychlostí.

V současné situaci budeme moci se zákazníky komunikovat pouze ve velmi omezeném rozsahu. Jsme vám však k dispozici prostřednictvím obvyklých komunikačních kanálů. Pokud se nemůžete dostat ke své kontaktní osobě, pomůžeme vám centrálně:

Telefonicky na čísle +420 222 929 400 v pracovní době mezi 09:00 a 16:00 hodin nebo
E-mailem info@peacfinance.cz

Toto je složitá doba pro každého a situace se denně mění. Děkujeme za vaši trvalou důvěru v PEAC Finance.

Změna značky IKB Leasing na PEAC Finance

Jako součást Pan European Asset Company (PEAC) změnila IKB Leasing s účinností k 1. červenci 2018 svou značku na PEAC Finance. V důsledku tohoto přejmenování bude postupně také logo společnosti měněno na PEAC. Nadále bude ale pokračovat naše mezinárodní orientace a cílené zaměření na konkrétního zákazníka.

PEAC je nebankovní finanční skupinou, která se specializuje na financování strojů a služby s tím spojené. Nabízí dynamická, efektivní a chytrá finanční řešení s důrazem na konečné zákazníky a partnerské dodavatele. V rámci této skupiny bude naše společnost přispívat k dalšímu budování pozice PEAC na evropském trhu tak, abychom Vám mohli nabídnout ještě širší možnosti financování.

Přejmenování společnosti samozřejmě nemá vliv na naši vzájemnou obchodní spolupráci. Všechny dosud sjednané smlouvy a dohody zůstávají v platnosti stejně jako Vaše kontaktní osoby, které můžete oslovit pro Vás obvyklým způsobem. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel. +420 222 929 400 nebo na mailu: info@peacfinance.cz.

PEAC Finance = Shared Ambition

Pro úspěch na trhu potřebujete skvělé nápady, vynikající produkty a spolehlivé zkušené partnery, kteří Vás budou při Vašem rozvoji osobně doprovázet zde i v zahraničí. Takové je naše partnerské myšlení.

PEAC Finance Vám nabízí komplexní finanční řešení v oblasti leasingu strojů a zařízení, užitkových vozidel, zemědělských strojů a v oblasti business and IT servicing po celé Evropě.

S více než 500 zaměstnanci v devíti zemích máme v hledáčku vždy Váš úspěch.

PEAC Finance ...

... se soustředí na řešení. Produkty s variabilními možnostmi smlouvy dovolují přizpůsobit každé financování na míru Vašim potřebám.

… poskytuje poradenství. Ať už se jedná o Českou republiku nebo zahraničí, na místě Vám poskytne podporu Váš osobní poradce. Takto lze do detailu porozumět daným rámcovým podmínkám, obchodním modelům a potřebám-vznikají tak dlouhodobá obchodní partnerství.

... se chová transparentně. Při sestavování smluv i ve všech procesech. Naše inovativní softwarová leasingová platforma představuje základnu pro celoskupinové jednotné standardy kvality, bezpečnost a rychlá a srozumitelná rozhodnutí.

… má mezinárodní zaměření. V devíti evropských zemích Vás při všech Vašich tuzemských i zahraničních investicích podpoříme radou i regionálním know-how

Naše webové stránky používají Cookies ke zlepšení jejich funkčnosti . Ve spojitosti s tím ale neuchováváme ani nezpracováváme žádná osobní data. Další informace naleznete v odstavci“Ochrana osobních údajů“ Více informací
OK