intro image

Dodavatelský leasing: Individuální produkty

Jako Váš dlouholetý leasingový partner známe Vaše potřeby a pomůžeme Vám v dosahování Vašich cílů.

Individuální finanční řešení

Ať už se jedná o krátkou nebo dlouhou dobu splácení, nízké nebo vysoké splátky, možnost předčasného ukončení smlouvy nebo jejího prodloužení, upravíme naše smlouvy tak, aby vyhovovaly potřebám Vašich zákazníků.

Rádi Vám poradíme. Jsme odborníci na leasing strojů a zařízení se čtyřicetiletou zkušeností. Známe objekty i odvětví, ve kterých působíte, a víme, co je pro Vás důležité.

Rychlé schvalování

Váš zákazník potřebuje pro svou investici rychlé schválení. Díky našim rozsáhlým znalostem objektů a transparentním procesům se na nás můžete spolehnout. Kromě toho ušetříte čas, protože smlouvy vyřizujeme jednoduchým způsobem.

Řešení s mezinárodní působností

Vyznáme se i v zahraničí. Naši zkušení pracovníci Vám mohou díky svému mezinárodnímu i regionálnímu know-how pomoci s Vašimi investicemi. Kromě toho Vám nabízíme jednotné standardy pro 9 různých zemí.

Co hovoří pro dodavatelský leasing s PEAC finance?

Přímé proplacení Vašich faktur

Celou fakturovanou částku za leasingový objekt obdržíte ihned. Využijte tuto přímou platbu k optimalizaci Vašeho cash flow nebo k uplatnění skonta u Vašeho dodavatele.

Kontinuita a spolehlivost díky stálým kontaktním partnerům

Využijte výhod osobního kontaktního partnera podporujícího Vás i Vaše zákazníky.

Bohatá nabídka služeb pro Vaše zákazníky

Využijte možnosti nabídnout svým zákazníkům doplňkové služby ve formě atraktivních nabídek pojištění a také našich služeb při žádosti, zpracování a správě dotačních titulů, které ve spolupráci poskytují partnerské renomované společnosti.

Dobré vztahy s Vašimi zákazníky

Nabídněte Vašim zákazníkům vše v jednom: Produkt a finanční řešení s rozšířenou nabídkou služeb, které zaručí jejich trvalou spokojenost.

Navazující obchody díky oslovení v pravou chvíli

Prostřednictvím partnerského portálu máte kdykoliv přístup k Vašemu zákaznickému portfoliu a vidíte, kdy která smlouva končí. Máte tak skvělou příležitost pobavit se se zákazníkem o dalších investicích.

Nabídky tréninků, propagací a dalších nástrojů Vašeho úspěchu

Nabídka tréninků Vám pomůže vytvořit zcela jednoduše efektivní nástroj Vašeho podnikatelského úspěchu. Jsme připraveni Vás osobně nebo prostřednictvím našich prodejních nástrojů podpořit při obchodních jednáních a na veletrzích.

Úspěšný růst také v zahraničí

Nabízíme Vám také mezinárodní dodavatelská partnerství se speciální expertízou regionálních zvláštností, například v oblastech smluvního práva, měny nebo dotací. Spolehněte se na stálého kontaktního partnera, který bude spolupráci s kolegy v zahraničí koordinovat.

Výhody pro Vaše zákazníky

  • Vše v jednom – produkt, financování a služby
  • Jednoduchá realizace orientovaná na jejich potřeby
  • Úspora úvěrového rámce u banky
  • Jednoduchý a nekomplikovaný postup na konci smlouvy nebo při prodloužení
  • Podpora při investičních záměrech v zahraničí

Chcete se dozvědět více?

Vaše kontaktní osoba:

E-mail: sales@peacfinance.cz